Lampy uliczne LED

Optymalne zużycie energii elektrycznej w połączeniu z pełną efektywnością i dbałością o przestrzeganie przepisów prawnych – właśnie takie są lampy ledowe uliczne dostępne w asortymencie naszego sklepu. To doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie widoczności ciągów komunikacyjnych, odpowiadające na potrzeby kierowców oraz pieszych.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że lampa uliczna ledowa pełni również funkcję estetyczną, zapewniając efektowne i unikatowe oświetlenie wszelkiego rodzaju przestrzeni miejskich, rekreacyjnych, parków czy placów zabaw.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Lampa uliczna ledowa – jaką wybrać?

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można szeroki wybór lamp ulicznych led najwyższej jakości. Dzięki temu możliwa jest znaczna oraz widoczna – nawet do 70% – oszczędność energii w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Lampa uliczna ledowa z powodzeniem może zostać zastosowana do oświetlenia:

  • autostrad,
  • dróg ekspresowych,
  • ścieżek rowerowych,
  • alejek,
  • ślepych zaułków,
  • chodników,
  • deptaków,
  • stadionów.

Proste, minimalistyczne i klasyczne kształty sprawiają, że lampy ledowe uliczne dostępne w naszym sklepie perfekcyjnie dopasują się do każdego otoczenia, stwarzając jednocześnie niepowtarzalny klimat i poczucie bezpieczeństwa.

Zarówno każda lampa uliczna led, jak i reflektor czy naświetlacz sportowy znajdujący się w naszej witrynie objęty jest gwarancją producenta. Dzięki temu klienci mogą mieć pewność co do niezawodności i natychmiastowej naprawy w razie jakichkolwiek usterek. W przypadku oświetlenia ulicznego, jak i sportowego jest to niezwykle istotne.

Dostępne w naszej ofercie lampy ledowe uliczne o mocy od 50W do 200W zapewniają odpowiednią widoczność i najlepszy rozkład strumienia świetlnego bez obaw o wystąpienie zjawiska nadmiernego oślepienia czy olśnienia. Podobnie sytuacja kształtuje się w przypadku reflektorów sportowych o mocy od 200W do 500W. Wszystkie lampy ledowe uliczne oraz reflektory sportowe, cechują się wyjątkową funkcjonalnością i efektywnością, minimalizując jednocześnie niekorzystne działanie na środowisko zewnętrzne.

Lampy ledowe uliczne – połączenie nowoczesności i ekonomii

Nowoczesna technologia led, która wykorzystana została do stworzenia lamp ledowych ulicznych dostępnych w naszej witrynie jest swoim połączeniem nowoczesności, niepowtarzalnego desingu, oszczędności i ekologii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ledowych ulicznych, a także innych produktów w technologii LED, w tym paneli LED, lamp solarnych led, a także lamp przemysłowych LED.

Shopping Cart