Lampy przemysłowe 200W

Lampa ledowa przemysłowa 200W jest niezwykle trwałym i energooszczędnym oświetleniem, które może być alternatywą dla lampy metalohalogenowej lub sodowej. Dzięki umieszczeniu w oprawie LED starannie dobranych komponentów najwyższej jakości, a także dbaniu o nawet najdrobniejsze szczegóły, nasze lampy przemysłowe 200W wyróżniają się długotrwałą i nieawaryjną pracą.

Nie sposób nie wspomnieć o tym, że właściwie dobrane i dopasowane moce lamp ledowych przemysłowych 200W mają bezpośredni związek z efektywnością pracowników, ich wydajnością i zadowoleniem z pracy. Nie bez przyczyny nasze lampy przemysłowe cechują się nadzwyczajną wydajnością, bezpieczeństwem i ekologią. Co więcej, oświetlenie to może świecić nieprzerwanie przez długi czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampa przemysłowa 200W

Lampy przemysłowe ledowe 200W dostępne w naszym asortymencie mogą być zastosowane jako oświetlenie:

  • magazynów,
  • hali produkcyjnych,
  • galerii handlowych,
  • linii produkcyjnych,
  • przestrzeni przemysłowych,
  • wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, w których jakość i niezawodność oświetlenia stanowią najważniejszą wartość.

Lampy przemysłowe ledowe – gwarancją pełnego bezpieczeństwa

Wszystkie lampy ledowe przemysłowe 200W dostępne w naszej witrynie objęte są 24-miesięczną gwarancja producenta. Dzięki temu zagwarantowane jest pełne bezpieczeństwo podczas używania, a także natychmiastowa naprawa w razie jakichkolwiek usterek.
Oświetlenie bazujące na technologii LED wyróżnia się przede wszystkim imponująco długą żywotnością, mniejszym poborem mocy (oszczędność nawet do 70%), a także natychmiastowym rozpoczęciem pracy bez efektu migania czy fazy rozgrzewania.

Nasze lampy przemysłowe o mocy 100W, jak i 150W oraz 200W zapewniają perfekcyjny kąt rozsyłu, a także wysoką klasę szczelności.

Lampa ledowa przemysłowa 200W – gwarancja zadowolenia i satysfakcji

Nowoczesna technologia LED jest gwarancją zadowolenia i oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ledowych przemysłowych oraz produktów w technologii LED takich jak panele LED czy lampy solarne led.

Shopping Cart