Lampy przemysłowe LED High Bay

Lampy przemysłowe ledowe High Bay dostępne w asortymencie naszego sklepu to energooszczędna alternatywa dla lamp kubełkowych, bazująca na technologii led. Dzięki temu możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia energii elektrycznej, porównując je chociażby lamp z żarnikami sodowymi lub metalohalogenkowymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Lama przemysłowa led High Bay

Lampa High Bay led to idealne rozwiązanie, które może zostać wykorzystane do oświetlenia:

  • magazynu,
  • hali,
  • przestrzeni przemysłowych.

Odpowiednio dobrane moce lamp ledowych przemysłowych mają bezpośredni związek z efektywnością pracowników, ich wydajnością, a także zadowoleniem i satysfakcją z pracy. Charakter tego typu miejsc i wykonywanych tam zawodów przyczynia się do tego, że oświetlenie musi spełniać wszelkie wymogi technologiczne. Ponadto niezwykle istotne jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zarówno podczas ich używania, jak i serwisowania. To właśnie dlatego dobór odpowiednich lamp ledowych przemysłowych jest kluczową i nadrzędną kwestią.

Lampy przemysłowe ledowe High Bay, czyli precyzja i ekonomia

Do działania lamp przemysłowych ledowych High Bay zastosowano energooszczędną matrycę LED. Same oprawy powstają z niezwykle wytrzymałego stopu aluminium. Z kolei w konstrukcji wykorzystywany jest specjalny, żebrowany radiator, dbający o utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas pracy. Olbrzymią zaletą tego typu oświetlenia przemysłowego jest fakt, iż może świecić nieprzerwanie przez długi czas. Ograniczenia nie stanowią nawet bardzo ciężkie warunki. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że lampy przemysłowe ledowe wyróżniają się długą żywotnością, mniejszym poborem mocy (oszczędność nawet do 70%), a także natychmiastowym rozpoczęciem pracy (bez migania czy fazy rozgrzewania).

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu lampy ledowej przemysłowej? Najważniejszym czynnikiem jest oczywiście wskaźnik mocy. Dostępne w naszej ofercie oświetlenie przemysłowe High Bay o mocy od 100W do 200W, wyróżniają się perfekcyjnym kątem rozsyłu, a także wysoką klasą szczelności. Podobnie sytuacja wygląda jeżeli chodzi o lampy garażowe, czy lampy warsztatowe.

Lampy przemysłowe ledowe – gwarancja oszczędności

Nowoczesna technologia LED jest gwarancją efektywności i ekonomii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ledowych przemysłowych High Bay, a także innych produktów w technologii LED, w tym paneli LED oraz lamp solarnych led.

Shopping Cart