Oprawy High Bay LED

Lampy przemysłowe ledowe High Bay dostępne w asortymencie naszego sklepu to energooszczędna alternatywa dla lamp kubełkowych, bazująca na technologii led. Dzięki temu możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia energii elektrycznej. Nie jest tajemnicą, że każde pomieszczenie i przestrzeń – bez względu na to, czy mówimy o niewielkiej łazience, przestronnej kuchni czy dużych halach lub terenach otwartych potrzebuje odpowiednio dobranego źródła światła. To gwarancja bezpieczeństwa i pełnego komfortu. Lampy typu high bay, które posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego to nowoczesne i bardzo wydajne oprawy przemysłowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Oświetlenie to z powodzeniem zastąpi również lampy sodowe, lampy metalohalogenowe, a także rtęciowe. Lampy High Bay dzięki zastosowaniu diod LED pochodzących od znanych i cenionych na rynku producentów uznawane są za niezwykle oszczędne źródła światła, dające możliwość zaoszczędzenia sporej sumy pieniędzy na energii elektrycznej. Dodatkowo lampa led doskonale poradzi sobie nawet w niekoniecznie sprzyjających i trudnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu dużej żywotności. Wszechobecny kurz, pył czy brak dostępu do naturalnego światła przyczyniają się do tego, że oprawy high powinny wyróżniać się odpowiednią klasą szczelności i odporności.

Lampa High Bay Led

Lampa High Bay led to idealne rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystana do oświetlenia:

  • magazynu,
  • hal przemysłowych,
  • przestrzeni przemysłowych,
  • obiektów sportowych,
  • wysokich pomieszczeń,
  • stacji benzynowych,

Nasze lampy led High Bay perfekcyjnie oświetlą również magazyny wysokiego składowania, hale produkcyjne i zakłady produkcyjne. Odpowiednio dobrane moce lamp ledowych przemysłowych mają bezpośredni związek z efektywnością pracowników, ich wydajnością, a także zadowoleniem i satysfakcją z pracy. Charakter tego typu miejsc i wykonywanych tam zawodów przyczynia się do tego, że oświetlenie musi spełniać wszelkie wymogi technologiczne. Ponadto niezwykle istotne jest zapewnienie pełnego bezpieczeństwa zarówno podczas ich używania, jak i serwisowania. To właśnie dlatego dobór odpowiednich lamp ledowych przemysłowych jest kluczową i nadrzędną kwestią. Nasze różnorodne oprawy High Bay z powodzeniem dobierzesz do pomieszczenia i panujących w nim warunków. Lampy High Bay przystosowane są do montażu zawieszanego, perfekcyjnie sprawdzają się na dużej wysokości.

Lampy led High Bay, czyli precyzja i ekonomia

Do działania lamp przemysłowych ledowych High Bay zastosowano energooszczędną matrycę LED. Same oprawy powstają z niezwykle wytrzymałego stopu aluminium i szkła hartowanego, które odpowiedzialne są za wytrzymałość, trwałość, a dodatkowo maksymalnie zmniejszają także wagę oświetlenia. Ponadto oprawy wykonane z aluminium przystosowane są do ciągłej pracy, zapewniając wysoką sprawność i skuteczność podczas świecenia. Z kolei w konstrukcji wykorzystywany jest specjalny, żebrowany radiator, dbający o utrzymanie odpowiedniej temperatury podczas pracy. Olbrzymią zaletą tego typu oświetlenia przemysłowego jest fakt, iż może świecić nieprzerwanie przez długi czas. Ograniczenia nie stanowią nawet bardzo ciężkie warunki. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że lampy przemysłowe led wyróżniają się długą żywotnością, mniejszym poborem mocy (oszczędność nawet do 70%), a także natychmiastowym rozpoczęciem pracy (bez migania czy fazy rozgrzewania).

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu lampy ledowej przemysłowej? Najważniejszym czynnikiem jest oczywiście wskaźnik mocy. Dostępne w naszej ofercie oświetlenie przemysłowe High Bay o mocy od 100W do 200W, wyróżniają się perfekcyjnym kątem rozsyłu, a także wysoką klasą szczelności. Podobnie sytuacja wygląda, jeżeli chodzi o lampy garażowe, czy lampy warsztatowe. Z kolei emitowana barwa światła sprzyja skupieniu i wydajności pracowników, gwarantując pełen komfort i satysfakcję z pracy. Oświetlenie o zróżnicowanej mocy, barwie światła czy strumieniu świetlnym może stać się doskonałą alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia.

Oprawy przemysłowe Led – gwarancja oszczędności

Nowoczesna technologia LED High Bay jest gwarancją efektywności i ekonomii. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp solarnych Led, a także innych produktów w tym m.in. lamp ulicznych, paneli solarnych, a także ogrzewania na podczerwień. Lampa przemysłowa to nowoczesne i wysokooszczędna alternatywa dla klasycznego oświetlenia. Zwiększenie wydajności pracowników, komfort pracy i najwyższej jakości oświetlenie mogą iść ze sobą w parze. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z naszą ofertą!

Shopping Cart