Lampy przemysłowe 100W

Lampa przemysłowa LED 100W może być alternatywą dla dla lampy metalohalogenowej czy sodowej. To energooszczędne oświetlenie bazuje na wykorzystaniu technologii LED.

Lampy przemysłowe 100W dostępne w naszym asortymencie mogą być stosowane przede wszystkim do oświetlania obiektów:

● magazynów wysokiego składowania,
● hali produkcyjnych,
● galerii,
● obiektów sportowych,
● hali przemysłowych,
● linii produkcyjnych,
● oświetlania powierzchni, w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampy ledowe przemysłowe 100W

Niewątpliwie największą zaletą naszych lamp przemysłowych ledowych 100W jest wydajność, dzięki czemu przynoszą one maksymalne korzyści energetyczne.

Dzięki zamianie tradycyjnej lampy sodowej na nasze lampy przemysłowe 100W możliwe jest zaoszczędzenie od 50 do 70% energii przy porównywalnym efekcie wizualnym.

To jednak nie wszystko. Umieszczone w oprawie LED wyselekcjonowane komponentu najwyższej jakości, a także staranne dopracowaniu detali gwarantują długotrwałą i bezawaryjną pracy. Ponadto wszystkie lampy przemysłowe led 100W, które znaleźć można w naszym sklepie internetowym, posiadają 24-miesięczny okres gwarancyjny.

Połączenie nowoczesnych podzespołów zapewnia długotrwałe i bezawaryjne świecenie. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że nasze lampy przemysłowe 100W dzięki technologii LED wyróżniają się długą żywotnością, mniejszym poborem mocy (oszczędność nawet do 70%), a także natychmiastowym rozpoczęciem pracy (bez migania czy fazy rozgrzewania). To właśnie dlatego są gwarancją ekonomii, efektywności. Dostępne w naszej ofercie lampy ledowe przemysłowe o mocy od 100W,150W i 200W zapewniają perfekcyjny kąt rozsyłu, a także wysoką klasę szczelności.

Lampa ledowa przemysłowa 100W jest gwarancją zadowolenia

Nowoczesna technologia LED jest gwarancją zadowolenia i oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ledowych przemysłowych, a także innych produktów w technologii LED, w tym paneli LED, a także lamp solarnych led.

Shopping Cart