Lampy przemysłowe LED 100W

Lampa przemysłowa LED 100W może być alternatywą dla lampy metalohalogenowej czy sodowej. To energooszczędne oświetlenie bazuje na wykorzystaniu technologii LED, dzięki czemu to oświetlenie przemysłowe jest nie tylko trwałe i wydajne, ale też co najważniejsze – w pełni bezpieczne. Wysoka skuteczność świetlna daje możliwość oszczędności energii elektrycznej, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu i najwyższej jakości użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Oprawy przemysłowe led 100W dostępne w naszym asortymencie mogą być stosowane przede wszystkim do :

  • oświetlenia magazynów wysokiego składowania,
  • oświetlenia hali produkcyjnych,
  • oświetlenia galerii,
  • oświetlenia obiektów sportowych,
  • oświetlenia obiektów przemysłowych,
  • oświetlenia linii produkcyjnych,
  • oświetlania powierzchni, w których niezawodność i jakość produktu ma kluczowe znaczenie.

Lampa przemysłowa led 100W, czyli jakość w atrakcyjnej cenie

Lampy led 100W to energooszczędna propozycja i alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia. Te oprawy przemysłowe mogą generować nawet o 50% mniejsze zużycie energii elektrycznej niż tradycyjne źródła światła. Dodatkowo lampy przemysłowe led dostępne w asortymencie naszego sklepu gwarantują różnorodne moce i przyjazną oraz bezpieczną dla oka barwę światła, jednoznacznie wpływając tym samym na komfort i wydajność pracowników. Dodatkowo oświetlenie led zapobiega nadmiernemu lub zbyt szybkiemu zmęczeniu pracowników, poprawiając widoczność i rozpoznawalność. Właściwe oprawy oświetleniowe zamontowane w miejscach podatnych na występowanie kurzu, pyłu czy zagrożonych brakiem dostępu do naturalnych promieni słonecznych to absolutna konieczność.

Ponadto oświetlenie led dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżnia się dużą żywotnością i wysoką klasą hermetyczności – to bardzo istotne. Lampy przemysłowe przeznaczone do oświetlenia dużych przestrzeni powinny zapewniać również równomierne oświetlenie i ograniczenie zjawiska olśnienia. Z kolei lampy LED zewnętrzne niejednokrotnie narażone są na różne, a czasami bardzo trudne warunki atmosferyczne, jak chociażby wilgoć czy niskie temperatury. Powinny wyróżniać się więc dużą odpornością.

Oświetlenie przemysłowe gwarantujące oszczędność

Niewątpliwie największą zaletą naszych lamp przemysłowych ledowych 100W jest wydajność, dzięki czemu przynoszą one maksymalne korzyści energetyczne.

Dzięki zamianie tradycyjnej lampy sodowej na nasze lampy przemysłowe 100W możliwe jest zaoszczędzenie od 50 do 70% energii przy porównywalnym efekcie wizualnym.

To jednak nie wszystko. Umieszczone w oprawie LED wyselekcjonowane komponenty najwyższej jakości, a także starannie dopracowane detale gwarantują długotrwałą i bezawaryjną pracę. Ponadto wszystkie lampy przemysłowe led 100W, które znaleźć można w naszym sklepie internetowym, posiadają 24-miesięczny okres gwarancyjny.

Połączenie nowoczesnych podzespołów zapewnia długotrwałe i bezawaryjne świecenie. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że nasze lampy przemysłowe 100W dzięki technologii LED wyróżniają się długą żywotnością, mniejszym poborem mocy (oszczędność nawet do 70%), a także natychmiastowym rozpoczęciem pracy (bez migania czy fazy rozgrzewania). To właśnie dlatego są gwarancją ekonomii i efektywności. Dostępne w naszej ofercie lampy ledowe przemysłowe o mocy od 100W,150W i 200W zapewniają perfekcyjny kąt rozsyłu, a także wysoką klasę szczelności. Oprawy liniowe LED są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne i zapewniają bezpieczne oświetlenie wnętrz. Nowoczesny i oryginalny wygląd nadaje oświetlanym miejscom charakteru i poprawia elastyczność. To ważna dla samopoczucia i satysfakcji pracowników.

Nasze lampy high Bay 100W są zupełnie bezpieczne dla środowiska naturalnego. W ofercie posiadamy także lampy High Bay 150W oraz 200 W, co gwarantuje pełne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientów. Podczas zakupów warto sprawdzić także kąt świecenia, który w dużej mierze decyduje o efekcie, jaki możemy uzyskać w danym pomieszczeniu. Oświetlenie wykonane jest z wysokociśnieniowego odlewu aluminium, gwarantując również doskonałe odprowadzanie ciepła. Produkty objęte są 2-letnią gwarancją.

Lampy przemysłowe led i wiele innych produktów

Nowoczesna technologia LED jest gwarancją zadowolenia i oszczędności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ledowych przemysłowych, a także innych produktów w technologii LED, w tym paneli LED, a także lamp solarnych led. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy także wysokiej jakości ogrzewanie na podczerwień, które cieszy się coraz większą popularnością w wielu gospodarstwach domowych. Życzymy udanych zakupów!

Shopping Cart