Lampy przemysłowe 150W

Lampa ledowa przemysłowa 150W to trwała, nieawaryjna i wydajna oprawa oświetleniowa. Może być alternatywą dla lampy metalohalogenowej czy sodowej. Dzięki wykorzystaniu technologii LED nasze lampy ledowe przemysłowe 150W charakteryzują się niezwyczajną wydajnością i energooszczędnością.

Jedną z największych zalet naszych lamp przemysłowych 150W jest wydajność, bezpieczeństwo i ekologia. Do ich produkcji niezużywanie są żadne toksyczne materiały. Dzięki temu znacznie zmniejszona jest emisja dwutlenku węgla i możliwe jest dbanie o środowisko naturalne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampa przemysłowa 150W

Wymiana tradycyjnych lamp sodowych na nasze oświetlenie LED pozwoli zaoszczędzić od 50 do 70% energii przy porównywalnym efekcie wizualnym. Lampy ledowe przemysłowe 150W dostępne w naszym sklepie internetowym mogą być stosowane w takich obiektach jak:

  • hale produkcyjne,
  • obiekty sportowe,
  • galerie,
  • oświetlania wszelkich powierzchni, w których najważniejsza jest wytrzymałość i bezawaryjność,
  • linie produkcyjne.

Lampa ledowa przemysłowa 150W gwarancją wydajności i efektywności

Umieszczenie w oprawie LED wyselekcjonowanych komponentu najwyższej jakości, a także staranne dopracowanie detali sprawiają, że nasze lampy przemysłowe 150W wyróżniają się długotrwałą i bezawaryjną pracy. Na tle innych oświetleń bazujących na technologii LED wyróżniają się przede wszystkim imponująco długą żywotnością, mniejszym poborem mocy (oszczędność nawet do 70%), a także natychmiastowym rozpoczęciem pracy (bez migania czy fazy rozgrzewania).

Wszystkie lampy przemysłowe ledowe 150W dostępne w naszej witrynie objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność co do niezawodności i natychmiastowej naprawy w razie jakichkolwiek usterek. Nie sposób nie wspomnieć jednak o tym, że zarówno lampy przemysłowe o mocy 100W, jak i 150W oraz 200W zapewniają perfekcyjny kąt rozsyłu, a także wysoką klasę szczelności.

Lampy przemysłowe ledowe 150W – gwarancja pełnej satysfakcji

Lampy przemysłowe ledowe 150W są gwarancją wydajności i efektywności. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych lamp ledowych przemysłowych, a także innych produktów w technologii LED, takie jak panele LED oraz lampy solarne LED.

Shopping Cart