Lampy solarne LED

Ekonomiczne, ekologiczne i efektywne, takie są właśnie lampy solarne LED, dostępne w asortymencie naszego sklepu. To idealne rozwiązanie na balkon, taras i do ogrodu. To doskonała alternatywa dla klasycznego oświetlenia zewnętrznego. I w końcu, to najprostszy sposób na oświetlenie przestrzeni na zewnątrz!

Jak działają lampy solarne LED?

Do działania lamp solarnych LED niezbędnych jest kilka komponentów, ale najważniejsze z nich to moduł słoneczny, bateria i… promienie słoneczne! W ciągu dnia ogniwa fotowoltaiczne absorbują energię słoneczną i konwertują ją na energię elektryczną. W efekcie, gdy na zewnątrz zapada zmrok, lampy solarne LED włączają się automatycznie i działają całkowicie niezależnie od sieci energetycznej. Oferowane w naszym sklepie lampy solarne zapewniają stabilną, nieprzerwaną pracę przez 2-3 deszczowe dni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Szeroki zakres zastosowania lamp solarnych LED

Lampy solarne LED, które znaleźć można w asortymencie naszego sklepu to produkty cechujące się niezwykłą precyzją i solidnością wykonania. Obudowa z wysokiej jakości aluminium zapewnia odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr, wysoka i niska temperatura. Lampy solarne stanowią idealny wybór, jeśli chodzi o oświetlenie miejsc, w których dostęp do instalacji elektrycznych, stanowiących źródło prądu, jest utrudniony, tj.:

  • fasady budynku;
  • ogrodu i strategicznych miejsc, takich jak altana;
  • balkonu i tarasu;
  • parkingu, wjazdu do garażu;
  • furtki, bramy wjazdowej;
  • podjazdu, ścieżki ogrodowej.

Mamy pewność, że oferowane przez nasz sklep lampy solarne LED spełnią oczekiwania naszych klientów, dlatego dostępne egzemplarze objęte są dwu- lub trzyletnią gwarancją.

Najważniejsze zalety lamp solarnych LED

Lampy solarne LED to połączenie oszczędności, wygody i ekologii. Fakt, że do swojego działania wykorzystują energię słoneczną sprawia, że ich eksploatacja jest bezkosztowa i przyjazna środowisku. Użytkownicy nie muszą mieć fachowej wiedzy, by móc samodzielnie, poprawnie zainstalować lampy solarne LED. Nie muszą również podejmować żadnych działań, by oświetlić wybrane miejsca po zmierzchu. Wszystko dzieje się automatycznie!

Długa żywotność dzięki nowoczesnej technologii LED

Nowoczesna technologia LED to połączenie efektywności i ekonomii. Cieszy się ona coraz większą popularnością nie tylko, jeśli chodzi o użytek prywatny, ale także publiczny. Przykładem są lampy uliczne LED, które coraz częściej oświetlają drogi i chodniki, by piesi mogli poruszać się po nich w bezpieczny i komfortowy sposób. Diody w technologii LED zapewniają nieprzerwaną, efektywną i długą żywotność lamp solarnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp solarnych LED a także innych produktów w technologii LED, w tym paneli LED, lamp ulicznych LED i lamp przemysłowych LED!

Shopping Cart